Trzy szczury ze Smolnej.

Na ścianie niewielkiego budynku usytuowanego niedaleko ulicy Smolnej w Warszawie można zobaczyć czarno-biały mural przedstawiający trzy śpiące szczury. Mural najlepiej oglądać z terenu strzeżonego parkingu. Niestety, ale miejsce obstawione jest ze wszystkich stron przez parkujące samochody, które utrudniają fotografowanie. Z zamieszczonych poniżej zdjęć usunąłem cały samochodowy szum. Czy to przeszkadza, czy ułatwia odbiór muralu musicie osądzić sami. Dla mnie ten mural to sztuka i przesłanie. Nota 10/10.
Trzy szczury ze Smolnej.

Trzy szczury ze Smolnej.

Trzy szczury ze Smolnej.

Trzy szczury ze Smolnej.

Artur Miłobędzki

Blog about street art and graffiti. What is the difference between graffiti and street art? Both forms are very similar. Writers and artists do in public. Graffiti is a form of advertisement, but street art is a form of message. In other word graffiti is tags and street art is art? This is only my opinion ...

4 komentarze:

 1. Szczury szczurami, ale odnotowałem ostatnio fakt, iż zamknięte jest już do niedawna dostępne przejście do Foksal, przez bramę na tyłach pawilonów. Zapewne w obawie przed szcz... urami.

  OdpowiedzUsuń
 2. haha, to są Niedźwiedzie! :) Widziałeś kiedyś szczury bez ogonów, bez wąsów i ze szpiczastymi uszami???

  http://puszka.waw.pl/brak_nazwy_niedzwiedzie_brunatne-projekt-pl-835.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy widzi to co chce. Niektórzy mówią, że to szczeniaki, np tutaj coś takiego znalazłem: http://warsoff.blox.pl/2011/01/Na-tylach-Nowego-Swiatu-spia-gigantyczne.html

   Na puszcze widnieje nazwa brak nazwy. Może trafi tutaj kiedyś ktoś kto zna się na zwierzętach i określi co to jest jest.

   Usuń
 3. Autora by się przydało wymienić. Roa.

  OdpowiedzUsuń