Street art z ulicy Łuckiej 12 - 14 / akcja II /

Kontynuujemy podróż po graffitowej ulicy Łuckiej 12 - 14. Kolejne zdjęcia przedstawiają murale i graffiti wykonane na ścinach budynków w rejonie obszernego podwórka, które obecnie "robi" za parking samochodowy. Czas, który wybrałem na wizytę w tym miejscu nie był najlepszy. Widać to na zdjęciach. Samochody skutecznie uniemożliwiły wykonanie zdjęć wielu murali.

W poprzednim wpisie napisałem, że ulica Łucka chyli się ku ruinie. To nie jest do końca prawda. Ku upadkowi chyli się w tym miejscu przedwojenna Warszawa. Wszystko wskazuje na to, że kamienice zostaną wyburzone, a na ich miejscu powstaną nowoczesne tzn współczesne biurowce i apartamentowce. Za jakiś czas zniknie z tego miejsca nie tylko graffiti, ale i klimat przedwojennej Warszawy. Takie czasy?

[ zdjęcia wykonano 21 grudnia 2013 roku ]

Artur Miłobędzki

Blog about street art and graffiti. What is the difference between graffiti and street art? Both forms are very similar. Writers and artists do in public. Graffiti is a form of advertisement, but street art is a form of message. In other word graffiti is tags and street art is art? This is only my opinion ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz