Nikiforyzm z ulicy Handlowej i Stojanowskiej

Jakiś czas temu na Targówku Mieszkaniowym natknąłem się pomalowany drewniany płot, który zapewne nie jest dziełem warszawskich grafficiarzy. Tematyka malowidła i jej wykonanie nawiązuje do prymitywizmuNikiforyzm z ulicy Handlowej i Stojanowskiej. Sztuka naiwna nie jest obficie reprezentowana na ulicach Warszawy. Tym bardziej cieszy taki kwiatuszek w ogródku sztuki ulicznej w Warszawie.

... Legijny Teddy Boys z Targówka & z ulicy Handlowej znalazły się tutaj przypadkiem i z nikiforyzmem nie mają wiele wspólnego.

[ zdjęcia wykonano 14 sierpnia 2013 roku ]

Artur Miłobędzki

Blog about street art and graffiti. What is the difference between graffiti and street art? Both forms are very similar. Writers and artists do in public. Graffiti is a form of advertisement, but street art is a form of message. In other word graffiti is tags and street art is art? This is only my opinion ...

1 komentarz:

  1. Graffiti pozbawione wulgaryzmów, są do przyjęcia.Ktoś miał się chęć wypowiedzieć, wykrzyczeć siebie. Ja to rozumiem. Umiejętności nie oceniam. Doceniam zaangażowanie.Niektóre są bardzo staranne i ładne :))

    OdpowiedzUsuń