Nota Prawna

Nota Prawna

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawo do powielania i rozpowszechniania wszystkich informacji i tekstów dostępnych w niniejszym blogu podlega przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami). Wyżej wymienione prawa należą do PUH W&W w zakresie treści umieszczonej i stworzonej przez autora bloga.


Treści w akapicie z zestawem linków będące cytatami z nazwami artykułów, miniaturą zdjęcia i ich krótką treścią należą do autorów, którzy je wytworzyli. Treści te

podlegają przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami). Na blogu umieszczane są na prawie cytatu.

Wykorzystywanie informacji i tekstów dostępnych w blogu w celu ich umieszczenia na innych stronach lub serwisach internetowych, wydania ich w dowolnej formie drukowanej wymaga każdorazowo zgody właściciela umieszczonych w niniejszym blogu informacji i tekstów.

Uzyskanie zgody na umieszczenie informacji lub tekstu z niniejszego bloga na innej stronie internetowej warunkowane jest:

  • podaniem adresu strony docelowej na jakiej ma być umieszczona wybrana informacja lub tekst,
  • zgodą na umieszczeniem na stronie docelowej linku do niniejszego bloga: http://posterstreets.blogspot.com/
  • zgodą właściciela strony docelowej na usunięcie w przyszłości ze strony docelowej zamieszczonej z bloga informacji lub tekstu, jeżeli takie żądanie zostanie skierowane przez autora bloga http://posterstreets.blogspot.com/
  • zgoda na umieszczenie informacji lub tekstów z niniejszego bloga w zakresie, który jest własnością autora bloga http://posterstreets.blogspot.com/ jest wolna od jakichkolwiek opłat.

Kontakt:
email: wyślij pytanie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz